Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 4,749.21 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Sıkça Sorulan Sorular
Promosyon Kodumu Nasıl Kullanabilirim ?

Kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra, fırsat sayfasındaki 'Hemen Al' butonuna tıklıyorsunuz. Açılan sayfada promosyon kodunu girip Uygula butonuna bastığınızda kodunuz kontrol edilir, ve eğer geçerliyse indirim toplam tutara uygulanır.

Bidoludünya Fırsatı Nedir ?

Bidoludünya her gün sizlere farklı kategorilerde birçok yeni fırsat sunar. Günün fırsatları sitemizde yayınlanmakta olan fırsatları ifade ediyor. Bidoludünya olarak sizin adınıza işletmelerle indirimli fiyatlara anlaşıyoruz. Örneğin kaliteli bir restaurantta 50 TL yerine 25 TL ödeyerek, güzel bir yemek yiyebilmenizi sağlıyoruz.

İndirim Oranları Çok Yüksek Değil mi ?

Evet, bu oranları tutturabilmek için gerçekten çok çalıştığımıza emin olabilirsiniz.

Günün Fırsatını Nasıl Satın Alabilirim.

Bidoludünya'ya birkaç adımda üye olduktan sonra ana sayfamızdaki "Hemen Al" butonuna tıklıyorsunuz. Siz ödeme bilgilerinizi eksiksiz girdikten sonra, fırsatımızdan faydalanmanızı sağlayacak fırsat kodunuzu size ulaştırıyoruz.

İşletmenin Gerçekten İndirim Yaptığına Nasıl Emin Olabilirim?

Aslında çok basit. Normal bir müşteri olarak işletmeyi arayıp, fiyatlarını sorabilirsiniz. İndirimlerimizin sokaktan geçen bir müşteriye verilebilecek standart indirimlerin çok altında olduğunu göreceksiniz

Fırsatı Satın Aldıktan Sonra Ne Olacak ?

Fırsat kodunuzu isterseniz Kuponlarım sayfasından da görebilir ya da fırsat çekinizin çıktısını alabilirsiniz. Fırsat kodunu bilmeniz, fırsatı kullanmanız için yeterlidir.

Bidoludünya'dan Aldığım İndirim Fırsatını Nasıl Kullanacağım ?

Öncelikle Detaylar kısmında belirtilen rezervasyon bilgileri doğrultusunda rezervasyon işleminizi gerçekleştirin. Daha sonra Fırsat kodunuzla birlikte hizmet alacağınız işletmeye gidin. Fırsatta sunulan 50 TL değerindeki hizmetten 25 TL’ye yararlanın. İşte bu kadar basit!

Fırsatları Sadece Yaınlandığı Gün mü Kullanabiliyorum ?
Hayır, fırsatı aldıktan sonra, geçerli olduğu süre boyunca istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Örneğin eğer fırsat üç ay boyunca geçerli ise satış tamamlandıktan sonraki üç ay boyunca istediğiniz gün kullanabilirsiniz.
Promosyon Kodu Nedir ?

Bir fırsata, bir kategoriye veya yalnızca size özel olarak kullanabileceğiniz bir indirim ve ödül sistemidir.

Bidoludünya.com ' dan ürün almak sitiyorum Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Bir iki günde.